Asansörlü Nakliyat

Image

Biz Kimiz?

Asansörlü nakliyat hakkında bilgi vermeden önce siz değerli müşterilerimize asansör nedir onu anlatalım;
Asansör, dikey olarak yük ve insan taşımada kullanılan bir sistemdir. Bu sistem daha yüksek veya derin yapıların yapılmasıyla, insanların ve yüklerin üst ve alt katlara ulaşabilmesi için bu asansör sistemi ile karşılanması neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Gebze evden eve nakliyat ve eşya taşımada yük ve ev eşyaları taşımakta olduğu için asansör çok gereklidir.

Üstelik taşıma işlerinde asansörlü olan bir binadaki nakliyat ile asansör olmayan bir binada yapılacak nakliyat arasında fiyat farkı bile oluşmaktadır. Tabi ki bizim kastettiğimiz asansörlü nakliyat bina içindeki değildir. Bina içinde asansörlerin olmaması, eşyaların sığmaması veya eşyalarınızın zarar görmesini istemediğiniz için bizden talep ettiğiniz bina dışındaki asansördür.

Bu sistemi bir kamyonetimizin arkasındaki taşınabilir bir hale getirilmiş asansör ile yapmaktayız. Bu asansör dik veya 45 derecelik açı olmak üzere iki şekilde kullanılmaktadır. Her iki side güvenilir ve sağlamdır. Fakat asansörlü nakliyat için binanızın önüne komyenetimizin yanaşabilmesi için gerekli boşluk olması gerekiyor. Balkonunuzun da bu boşluğun olduğu tarafta olması gerekiyor. Eğer balkonunuzun altı boş değilse veya araç giremeyecek kadar boşluk yoksa asansörlü nakliyat yapılamaz. Bu koşula uygun ise asansörlü olarak eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınma gerçekleştirilebilir.

Diyelim ki çıkacağınız dairenin asansörü yok ve gideceğiniz yerde asansör var ve eşyalarınız zarar görsün istemiyorsunuz. yani asansörlü nakliyat nasıl yapılıyor bilmiyorsunuz veya şüpheleriniz varsa sizler için bu konuyu netliğe kavuşturmak için en ince ayrıntısı ile anlatalım.

Asansörlü Taşımacılık Adımları

Asansörlü taşıma şu şekilde gerçekleşiyor. Öncelikle aracımız belirttiğimiz şartlara uygun olan dairenizin önüne yanaşıyor eşyalarınız çıkacağınız daireden indirileceği için asansör öncelikle dairenin balkonuna doğru yükseltiliyor. Asansörün komutası tıpkı bir vinç kullanımı gibi kollar aracılığı ile aracın olduğu kısımda bulunan konsol ile yapılmaktadır.

Bu konsol ile asansör yukarı kaldırılır ve balkonunuzun olduğu katta durdurulur. Daha sonra eşyanızı paketleyen çalışma arkadaşlarımız sağlam, sargılı ve asansöre bağlı bir hale getirdikten sonra konsolu kullanan arkadaşımız yavaşça aşağı indirerek aşağıdaki çalışma arkadaşlarımızın kamyonete yüklemesini sağlar. Bu doğrultuda gerekli gördüğünüz eşyalarınız taşınır.Asansörlü Nakliyat bu şekilde yapılıyor. Anlattıklarımızın dışında asansörlü nakliyat ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için irtibata geçin

Nasıl Çalışır ?

1

Hizmet Seçimi Yapın

2

Önceki Taşımalara Göz Atın

3

İrtibata Geçin

Referanslar