Askılı Tekstil Taşıma

Image

Askılı Tekstil Taşıma

Askılı Tekstil Taşıma için firmamız tekstil firmalarına ürettikleri ürün modellerini farklı kitlelere sunmak için kaliteli bir hizmet vermektedir. Fakat pek çok şirketin askılı tekstil taşıma için araç modeli uygun olması gerekmektedir. Özellikle de giyim ürünlerinin nakliyesi sırasında buruşmaması ve zarar görmemesi için kasa içerisinde askılı bir şekilde durması gerekmektedir. Gebze evden eve nakliyat olarak tüm araç modellerimiz söz konusu askılı tekstil taşıma hizmetine uygundur.Ayrıca; kapalı kasa kamyon modelleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmeti sunan firmamız, giysiler için de farklı çözüm yöntemleri geliştirmektedir.

Uzman ekibimiz tüm ürün modellerini dikkatli bir şekilde araca yerleştirmektedir. Yine askıların birbirine temas etmemesi için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Buna ek olarak kumaşların deformasyona uğramaması açısından da poşetler kullanılmakta ve en uygun paketleme ve ambalaj işlemi gerçekleştirmektedir.

Askılı Tekstil Taşıma Fiyatları

Askılı tekstil taşıma hizmeti de dâhil olmak üzere, tüm projeleri ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren Gebze Nakliyat firmamız, önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Pek çok müşterisine özel indirim ve kampanyalar tasarlayarak, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Askılı tekstil taşıma hizmeti hem şehir içi, hem de şehir dışı bölgeler için geçerlidir. Kumaş yüzeyleri ve eşya modelleri, yüzde yüz koruma altına alınarak talep edilen şehirlere de götürmekteyiz.

Askılı tekstil taşıma hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla telefon ile iletişime geçerek ve askılı tekstil taşıma talep edebilirsiniz.

Ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için irtibata geçin

Nasıl Çalışır ?

1

Hizmet Seçimi Yapın

2

Önceki Taşımalara Göz Atın

3

İrtibata Geçin

Referanslar