Banka Taşıma

Image

Banka Taşıma

Banka taşıma sektöründe Gebze evden eve nakliyat her sektörde gösterdiği başarıyı banka taşımada da göstererek çok daha kolay hale getirmiştir. İlk olarak Banka taşıma için Exper personelimiz gelerek Banka büronuzu inceler. Şayet anlaşmaya varılırsa Gebze Nakliyat ‘ ın diğer taşıma sektörlerinde olduğu gibi taşıma işlemi kağıt üzerine dökülerek karşılıklı yazılı kontrat yapılır. Banka yı Taşıma günü banka görevlileri nakliye personelleriyle değil dolaysız olarak firmamızın Müşteri temsilcisi ile muhatap olur.

Banka Taşıma Adımları

– Banka Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların ayrıntısı net olarak tespit edir (ekspertiz). Bu hizmetimiz fiyatsız yapılır.
– Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan büro taşıma programı çerçevesinde;
– Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak bürodaki yerleri numaralandırılır. Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni bankadaki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.
– Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
– Mobilyaların taşınma sırasında zarar görmemesi için evden eve nakliyat ve diğer taşıma türlerinde olduğu gibi hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine savunucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.
– Büro eşyalarınız yeni ofisinizde Departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde personellerimiz tarafından yerleştirilir.
– Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
– Monte ve de-monte gerektiren mobilyalarınız marangoz elemanlarımız tarafından sorunsuz yapılır.

Tüm bu güvenli hizmete karşın firmamız önlemi elden bırakmayarak taşınan bankayı talepleri doğrultusunda sigortaya tabi meblağ ve olası bir hasar vaziyetinde taşınan banka Gebze Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhatap kalacaktır. Ayrı olarak banka taşımada sigorta poliçesi taşıma günü ofis görevlisine Müşteri Temsilcisi tarafından teslim edilecektir. Banka taşıma hizmetimiz başta Gebze, Darıca, Çayırova olmak üzere tüm Kocaeli geneli ve şehirler arası banka taşımacılığı da yapmaktadır.

Ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için irtibata geçin

Nasıl Çalışır ?

1

Hizmet Seçimi Yapın

2

Önceki Taşımalara Göz Atın

3

İrtibata Geçin

Referanslar