Fabrika Taşıma

Image

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı diğer taşıma alanlarına göre farklıdır. Uzman ekip ve ekipmanların yanında geniş araç parkı ve asansör gibi araçlara da gereksinim duyarız. Fabrika taşıma gerçekleştireceğiniz firmanın, kapsamlı bir şirket olmasının yanında sahip olduğu malzemeler de önemlidir. Donanımları eksik olan bir firmanın tamamlayacağı her donanım için kira maliyet vs ödemesi size maliyetleri arttıracaktır. Sözleşmeli ve sigortalı taşıma hizmeti sunmuyor ise her hangi bir yasa dayanağı olmayan şirketler ile çalışmayınız. Sorumluluk alacak ve resmi sözleşmeli çalışacak firmalar ile çalışmanızda yarar var.

Fabrika Taşımacılığı firması arayan değerli vatandaşlarımıza fabrika, atölye gibi üretim tesisi benzeri alan taşımasında Gebze evden eve nakliyat olarak yardımcı olmaktayız. Her türlü taşıma işlemi için farklı ölçülerde ve çeşitte aracımız mevcuttur. Geniş araç parkımız da hazır halde bekletilmektedir. İhtiyaç anında asansörlü nakliyat aracımız şoförleriyle beraber çalışmaya hazırdırlar. Çalışma öncesi belli bir süre önce haber verilmesi halinde daha koordineli ve profesyonel ekipler oluşturup, çalışmayı zamana yayarak nakliye işlemlerini yapmaktayız.

Fabrika Taşıma Firmaları

Fabrika Taşımacılığı Firmaları arasında en kaliteli, uzman, sözleşmeli ve sigortalı olarak çalışmalarını sürdüren firmamız diğer firmalara nazaran daha uzman ve kurumsal bir nakliyat firmasıdır.

Fabrika Taşıma Fiyatları

Fabrika taşımacılığı fiyatları fabrikaya göre değişmektedir. Tabi ki bu normal evden eve nakliyat fiyatları gibi değil. Kullanılan ekip ve ekipmanlar, çalışma süresi ve maliyetler katlanmaktadır. Yine aynı şekilde ev taşıma gibi aynı gün bitmemektedir. Bazen haftalarca sürebilmektedir. Doğal olarak buna bağlı ücret ve fiyatlarımızda farklılık göstermektedir. Ama şunu söylemek gerekirse en uygun fiyat ve avantajlı hizmeti sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Fabrika Taşıma Ayrıntıları

Fabrika, ofis, atölye ve depoların taşınması zor gerçekleşmekle beraber uzun sürebilmektedir. Bunun önüne geçmek zamandan ve personelden tasarruf sağlamak için özel geliştirdiğimiz paletle yardımı ile ilgili birime gidecek şekilde kumandalı otomatik paletler yaptık. Bu sayede araçlar otomatik olarak ilgili bölüme eşyaları çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktadırlar. Hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf sağlamış oluyoruz.

Ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için irtibata geçin

Nasıl Çalışır ?

1

Hizmet Seçimi Yapın

2

Önceki Taşımalara Göz Atın

3

İrtibata Geçin

Referanslar