Fuar Taşıma

Image

Fuar Taşıma

Gebze Nakliyat olarak Fuar Taşıma hizmetiyle katılacağınız fuar, seminer, tanıtım gibi organizasyonların sorunsuz sonuçlanmasına yardımcı olur. Türkiye’nin her yerinde yapacağınız fuar gezi seminer v.b işleriniz için Gebze evden eve nakliyat numarasını aramanız yeterlidir. Eşyalarınız işyerlerinizden alınıp fuar merkezine meselesiz teslimi ve fuar bitiminde eşyaların tekrar toparlanıp yine teslimi için her türlüz çalışma firmamız tarafından yapılmaktadır.

Katılacağınız etkinliklerin lokasyonunda, kalite ve tecrübesiyle sizleri tam vaktinde, organizasyonun her evresini üstlenerek, müşterilerinizle buluşturmaktadır. Bilindiği gibi Fuar Taşımacılığı, çok kısıtlı bir vakit diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı ve ayrı olarak bir hayli konu başlığını içinde barındırmasından dolayı profesyonel ekipler ile gerçekleştirilmesi şart olan bir lojistik hizmet türüdür.

Fuar Taşımacılığında kesinlikle olması şart olan tecrübe, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle karşınızda. Yurt içinde fuar organizasyonlarda temel ilkelerimiz;

En uygun taşıma modülü ile nakliyenin sağlanması

Fuar alanında indirme, yükleme ve standlarınıza teslimat hizmetleri Paketleme ve depolama hizmetleri süreçlerinin tümünü kapsayan Birleşik Fuar Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Fuar Hakkında

Fuarlar, ticari olaylarla alakalı satın alma, pazarlama, geliştirme ve iki taraflı ticari ilişkiler kurulabilmesi açısından tertip eden, belli bir takvime bağlı olan ve belirlenen yerde tertip eden bir tanıtım organizasyonudur. Ayrı olarak fuarlar hem alıcıyı hem de satıcı bir yerde buluşturarak ihtiyaç duyulan iletişimi de sağlaması açısından çok ehemmiyetlidir. Vakit olarak belirli müddetler içerisinde yapılan bu aktiviteler hem tüketici açısında bilinçlenme ve ürün/hizmet tanıma, hem de şirketler açısından daha hızlı gelişme ve sektörel olaylarda liderlik yapması açısında ehemmiyetli etkinliklerdir. İşin bir diğer boyutu da turizmdir. Bu etkinlikler belirli bir yerde yapıldığu için, etkinlik yapılan bölgede büyük bir ticari hareketlilik söz konusudur.

Ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için irtibata geçin

Nasıl Çalışır ?

1

Hizmet Seçimi Yapın

2

Önceki Taşımalara Göz Atın

3

İrtibata Geçin

Referanslar