Parça Eşya Taşıma

Image

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya taşıma söz konusu olunca her türde ev eşyası, ofis ve yeni eşyalar gelebilir. Adından da anlaşıldığı gibi bazen birkaç parça eşya bir yeren başka bir yere taşınmasıdır. Bu durumda uygun bir bedel ile kargo firmaları yerine evden eve nakliyat şirketlerine ulaşmak isteyebilirsiniz. Bu konuda kargo firmaları oldukça düzensiz ve pahalıdır. Bu nedenle genellikle evden eve nakliyat firmalarından zaman ve yön konusunda uyum sağlayarak istedikleri lokasyona yönelen firmalar ile çalışmaktadırlar. Parça eşya taşıma hizmetlerinde yıllardır hizmet veren Gebze evden eve nakliyat ile sizde tanışabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Hizmetinin Ayrıntıları

Firmamız önce bu hizmet sağlamak için gelen tüm müşterilerin eşya listesini ve güzergahını alarak onları aynı güzergaha uyan müşteriler ile birleştirmektedir. Genellikle şehirler arası bölgelere gönderilen araçlar büyük kamyonlar olduğu için parça eşya taşımada en az 4 en fazla 9 parça ile hareket edilmektedir. Firmamız profesyonel ekibi ile parça eşyaların paketlemesini yaparak listesini hazırlıyor. Daha sonra ekibimiz tüm eşyaları bölüm, bölüm araçlara yerleştirerek yeni adreslerine güzergah hesaplamasına göre düzenli bir şekilde göndermektedirler.

Gebze nakliyat firmamız ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için hemen firmamızın telefon numaralarını arayarak konu hakkında bilgi edinebilir ve gerekli anlaşmayı sağlayabilirsiniz.
Firmamız her hafta düzenli olarak şehirlerarası nakliyat hizmetleri verdiği için parça eşya taşımasınıda her hafta yapmaktadır.

Ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için irtibata geçin

Nasıl Çalışır ?

1

Hizmet Seçimi Yapın

2

Önceki Taşımalara Göz Atın

3

İrtibata Geçin

Referanslar