Villa Taşıma

Image

Villa Taşıma

Villa taşıma da profesyonel ekibi ve disiplinli çalışmaları ile tanınan; Gebze evden eve nakliyat sorunsuz nakliyat hizmetleri ile müşterilerinin beğenisini kazanarak sektörde sayılı güvenilir firmalar arasındadır. Villa taşımacılığında eşya yoğunluğuna göre minimum 5 maksimum 15 personel aracılığında yapılan taşınma hizmetidir. Villa eşyalarınızı minimum 6 saat maximum 3 gün içerisinde taşınması yapılır.

Genel standartlarda aynı gün içerisinde yeni adresinize teslim ederek hizmet sunuyoruz. Villa eşyalarınızın taşınma işlemi yapılmadan öne eşyalarınızın analiz edilmesi ve en sağlıklı fiyat teklifinin tarafınıza sunulması için; Gebze Nakliyat firmamızdan ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Villanıza gelen ekspertiz çalışanımız yerinde eşya analizi yaparak , sizlere özel taşınma planlaması yapacak ve size en uygun aralıkta fiyat seçeneğini sunacaktır. Villa eşyalarınız nakliyat gününden bir gün öncesinde sizleri arayarak, taşınma programınızda bir değişiklik var mı, yok mu teyidi yapılması ile başlar. Taşınma gününüzde eşyalarınızın tam kapasite sığacağı nakliyat aracı, nakliyat personelleri ve taşınma sürecinizi takip eden ekspertiz çalışanımız önderliğinde başlar.

Nakliyat personellerimiz eşyalarınızı oda görevlendirmesi yapan ekspertiz çalışanımızın yönlendirmesi ile eşya paketleme işlemleri ile star verirler. Eşyalarınızı taşınmaya hazır hale getirmek için ustalıkla yapılacak olan paketleme işlemleriniz yapılır.

Villa Taşıma Hizmetleri

Villa eşyalarınız temiz bir şekilde nakliye aracımızda en düzenli şekilde konumlandırılır. Nakliyat sözleşmenizde yer alan, size sunulacak taşınma hizmeti anlamında tüm maddeler bir bir yerine getirilir.

Gebze Evden Eve Nakliyat aracılığında taşınan eşyalarınız, değeri ne olursa olsun, bu sözleşme aracılığında güvence altına alınır. En küçük risk olacak durumda firmamız aracılığında güvence altına alınır. Ayrıca eşyalarınızın mevcut adresinizden alınma ve teslim edilme aşamasında montaj ve de- montaj gerektiren eşyalarınız için montaj işleminide gerçekleştiriyoruz. Bu konuda profesyonel nakliyat uzmanımız kıdemli olup tüm nakliye çalışmalarımızda kesinlikle yer almaktadır.

Villa eşyalarınız firmamız aracılığında nakliyat hizmeti alırken en hızlı yöntemle sizlerin günlük yaşamınızın akışını bozmayacak sistemde organize edilecektir. Uygun fiyatlara, kredi kartı ile yada naklit ödeme seçeneği sunulan nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak için hemen firmamıza ulaşın.

Ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetimiz mevcuttur.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti almak için irtibata geçin

Nasıl Çalışır ?

1

Hizmet Seçimi Yapın

2

Önceki Taşımalara Göz Atın

3

İrtibata Geçin

Referanslar